Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Inne niż wszystkie, czyli dlaczego warto wybrać buty Adidas Climacool do biegania?

21 października 2020

Czy możliwe jest zaprojektowanie obuwia będącego przykładem oldschoolowego sneakersa z butem do biegania? Oczywiście, że tak! Dowodem tego twierdzenia jest kolekcja Adidas Climacool, która nie dość, że doskonale sprawdzi się jako model do uprawiania sportu, to dodatkowo będzie modnym dodatkiem uzupełniającym codzienny outfit.

Idealne buty do biegania? Tylko Adidas Climacool!

Sukcesem w bieganiu jest nie tylko odpowiednie nastawienie psychiczne i samozaparcie. Potrzebne jest również posiadanie sportowej odzieży, ale przede wszystkim obuwia, które zapewni optymalny komfort, wygodę i ochronę przed urazami. Idealnie w tym zakresie sprawdzi się obuwie Adidas Climacool. Zaprojektowane z myślą o wszystkich biegaczach, niezależnie od posiadanego doświadczenia, którym zależy na uzyskaniu jak najlepszych wyników – nawet przy wysokiej temperaturze panującej za oknem.

Adidas Climacool – dlaczego są wyjątkowe?

Pierwsze Adidas Climacool powstały na początku XXI wieku. I choć minęło już 20 lat, one nadal zachwycają swoim unikatowym wyglądem, nieco futurystycznym designem, a przede wszystkim – zaawansowanymi technologiami. A tych mają naprawdę dużo. Pierwsza, notabene najważniejsza to oczywiście climacool, od której wzięła się nazwa kolekcji. Ma za zadanie zapewnić optymalną wentylację – odprowadzać nadmiar wilgoci i dostosowywać się do temperatury ciała użytkownika. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalny komfort i jak najlepsze efekty sportowe. Jednak odpowiednia cyrkulacja powietrza to nie jedyna zaleta kolekcji Adidas Climacool. Wspomnieć należy również o zastosowaniu specjalnej wkładki OrthoLite, która gwarantuje komfort przez cały dzień oraz wykorzystaniu podeszwy (z formowanej pod ciśnieniem pianki EVA) środkowej z utwardzonym brzegiem, aby zapewnić jeszcze lepsze wsparcie i ochronę. Podkreślenia wymaga fakt, że podeszwa środkowa zabezpieczona jest dodatkowo specjalnie żłobioną podeszwą zewnętrzną Traxion, która odpowiada za większą przyczepność do podłoża i stabilizację podczas przemieszczania się.

Rekomendowane przez najlepszych

Niewątpliwe walory użytkowe i estetyczne obuwia Adidas Climacool zostały dostrzeżone przez znane osobistości, do których można zaliczyć m.in. legendę futbolu Davida Beckhama, wybitną tenisistkę Annę Kournikovą czy pływaka olimpijskiego Iana Thorpe’a. Wybierając te buty do biegania możemy być pewni, że zaspokoją nasze oczekiwania w każdym, nawet najdrobniejszym calu, a na dodatek pozwolą cieszyć się coraz lepszymi wynikami sportowymi – niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Redakcja micoach.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie pasja do sportu, praktyczne porady, stylowy lifestyle oraz innowacyjne akcesoria spotykają się, by inspirować Cię do aktywnego i zdrowego życia! Jesteśmy miejscem, gdzie sport staje się nie tylko pasją, ale również sposobem na realizację siebie i dbanie o swoje ciało i umysł.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Zastosowanie podkładów medycznych
Jak opakować kosmetyki prasowane
Post przerywany (IF) i jego wpływ na zdrowie

Jesteś zainteresowany reklamą?

Post przerywany (IF) i jego wpływ na zdrowie